VEZEKO TITBIT 08A 13R, zesílená náprava

Značka: Vezeko

Valníkový jednoosý nebržděný přívěs.

Dostupnost Skladem
Kód: 480
45 300 Kč
VEZEKO TITBIT 08A 13R, zesílená náprava
Značka: Vezeko
Dovoz až k vám domů
Dovoz až k vám domů
Cena za dovoz dle vzdálenosti od Boskovic
Odborná konzultace
Odborná konzultace
Náš pracovník Vám ochotně poradí s výběrem
Servis
Servis
Poskytujeme záruční i pozáruční servis

Pro přívěsy TITBIT jsou charakteristické jeho užitné vlastnosti. Díky uložení kolových jednotek pod ložnou plochou je umožněn přístup s nákladem ze všech stran. Nízká vlastní hmotnost přívěsu dovoluje vysoké užitečné zatížení. Přívěsy jsou velmi dobře viditelné z tažného vozidla, což umožňuje neustálou vizuální kontrolu nákladu, bezpečnost při provozu a komfortní couvání.

Montovaná konstrukce z pozinkovaných profilů zaručuje snadnou výměnu poškozených dílů. Výklopné bočnice jsou vyrobené z eloxovaných hliníkových profilů, které jsou zakončené plastovými zámkovými koncovkami. Jejich nízká hmotnost usnadňuje manipulaci při vysazování z pantů, kdy se z přívěsu velmi rychle vytvoří plato pro převoz rozměrnějšího nákladu.

Podlaha je z vodovzdorné protiskluzové překližky o síle 15 mm, náprava zesílená 1 300kg a brzdový systém AL-KO Kober případně KNOTT. Tyto komponenty spolu s vodotěsnou elektroinstalací Plug-lamp zajišťují dlouhodobě spolehlivý provoz. Použitá kola 165 R13 C s větší nosností. Použitím nových technologií ve výrobě je dosaženo vysoké kvality. Velký výběr v rozměrech a hmotnostech typů a variabilita přívěsu vyhovuje jak profesionálnímu využití, tak i běžnému využití doma i na zahradě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jednoosé nebržděné přívěsy
Bržděný: ne
Materiál bočnic: hliník
Modelová řada: Titbit
Nosnost (kg): 750
Sklopný: ne
Tonáž (kg): 290 - 750
Typ rámu: montovaný, pozinkovaný
Vnitřní délka (mm): 2200
Vnitřní šířka (mm): 1420
Výška bočnic (mm): 350
EAN: DK-T08A13RZN
×

Splátková kalkulačka ESSOX